طالبان دو باشنده میدان‌وردک را بازداشت کردند 

 منابع محلی از میدان‌وردک می‌گویند که استخبارات گروه طالبان دو باشنده این استان را در کابل و میدان‌وردک بازداشت کرده‌است.
منابع روز دوشنبه، ۷ جوزا، در صحبت با خبرگزاری پایگاه گفته‌اند که گروه طالبان در جریان یک هفته پسین یک باشنده شهرستان بهسود را از ساحه قلعه‌نو در دشت برچی شهر کابل و یک تن دیگر را از ساحه شاه‌مردان حصه اول بهسود میدان‌وردک بازداشت کرده‌اند.
به گفته‌ی منابع، افراد بازداشت شده چمن‌علی رضایی و عبدالحمید نام دارند و گروه طالبان این دو تن را به اتهام همکاری با علی‌‍‌پور بازداشت کرده‌اند.
منابع افزوده‌اند که چمن علی رضایی در حکومت پیشین در شهرستان بهسود آموزگار زبان انگلیسی بود و از سقوط نظام پیشین به ایران رفته بود و چندی پیش دوباره به کشور برگشته و در ساحه برچی کابل دکان‌داری می‌کرد.
براساس اطلاعات منابع، افراد بازداشت شده هم‌اکنون در زندان استخبارات گروه طالبان در میدان‌وردک زیر شکنجه قرار دارند.
این در حالی است که گروه طالبان در جریان کمتر از سه سال گذشته ده‌ها باشنده شهرستان‌های بهسود و دایمیرداد استان میدان‌وردک را به اتهام‌های مشابه بازداشت و زندانی کرده‌اند.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://paigah-news.com/?p=12517

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد امنیتی تخار در دوره جمهوریت می‌گوید که در سال ۱۳۹۸ عملیات بزرگ نیروهای مشترک امنیتی در تخار...