تفنگداران ناشناس یک فرمانده طالبان را در بغلان کشتند 

منابع معتبر می‌گویند که معاون فرمانده امنیه گروه طالبان برای فرماندهی امنیه شهرستان شیبر استان بامیان از سوی تفنگ‌داران ناشناس کشته شده‌است.
منابع در صحبت با خبرگزاری پایگاه گفتند که عبدالواحد معاون فرماندهی امنیه طالبان برای شهرستان شیبر استان بامیان، شام روز شنبه ۱۸ حمل، حین برگشت به خانه‌اش که در بغلان است، مورد حمله افراد مسلح ناشناس‌ قرار گرفت و کشته شد.
به گفته منابع، این عضو گروه طالبان باشنده اصلی شهرستان تاله و برفک استان بغلان بود و پس از سلطه این گروه دست به کشتار و جنایات زیاد زده بود.
منابع تأیید کردند که عبدالواحد، چندی پیش حیات الله خندان، یکی از متنفذین بامیان، متعلق به قوم هزاره را نیز کشته بود
گفتنی‌است که ده‌ها نیروهای طالب در چند روز گذشته طی حملات پی‌هم نیروهای جبهه مقاومت ملی کشته شدند. سه روز پیش در یک عملیات نیروهای این جبهه در شهرستان تاله و برفک استان بغلان نیز اعضای طالبان کشته شدند.
با این حال، یک منبع آگاه به خبرنگار پایگاه گفته‌است که طالبان در مخالفت‌های شدید میان‌گروهی قرار دارند و عامل کشتارهای موموز‌ افرادشان، ناشی از این اختلافات است.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://paigah-news.com/?p=11614

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد امنیتی تخار در دوره جمهوریت می‌گوید که در سال ۱۳۹۸ عملیات بزرگ نیروهای مشترک امنیتی در تخار...