یک نظامی پشین زیر شکنجه طالبان در کابل جان باخت

منابع مردمی در تماس به خبرگزاری پایگاه گفتند که گروه طالبان یک نظامی پیشین را در کابل بازداشت کرده و به شدت شکنجه کرده اند که در نتیجه جان باخته است.

منابع که نخواستند از آنان نام برده شود، گفتند که استخبارات گروه طالبان (روز دوشنبه، ۱۴ جوزا) فرید احمد، نظامی پیشین را از شهر کابل بازداشت کرده و پس از دو شبانه روز شکنجه به خانواده‌اش تسلیم کردند تا اینکه شب گذشته در نتیجه آسیب‌های جدی که به سرش وارد شده بود، جان باخته است. فرید احمد باشنده منطقه آب دره استان پنجشیر است و عضو نیروهای پولیس پیشین افغانستان نیز بوده و به حیث فرمانده یک پاسگاه در استان قندهار در جنوب کشور کار کرده است.

طالبان این نظامی پیشین را به اتهام همدستی و همکاری با جبهه مقاومت ملی بازداشت و به شدت شکنجه کرده اند که پس از وخیم شدن وضعیت‌اش به خانواده‌اش تسلیم دادند اما در نهایت او جان باخت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://paigah-news.com/?p=12621

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد پولیس تخار در جمهوریت: در سال ۱۳۹۸ طالبان در تخار کاملا نابود شدند، مرکز مانع پاک سازی آخرین بقایای طالبان در درقد شد

یک مقام ارشد امنیتی تخار در دوره جمهوریت می‌گوید که در سال ۱۳۹۸ عملیات بزرگ نیروهای مشترک امنیتی در تخار...